Witaj na blogu Hawatel.

28 września 2023 | Ogólne

Hawatel nawiązuje współpracę z Teclib

Umowa partnerska zawarta z francuską firmą TECLIB pozwala nam oferować naszym klientom zaawansowane rozwiązania klasy ITSM, oparte na open source’owym oprogramowaniu GLPI. Umożliwiają one kompleksowe zarządzanie zasobami informatycznymi, w tym inwentaryzację sprzętu i oprogramowania oraz zarządzanie zgłoszeniami wsparcia technicznego. 

 

GLPI to narzędzie do obsługi incydentów i zgłoszeń w organizacji oraz do zarządzania zasobami informatycznymi. Umożliwia kompleksową inwentaryzację sprzętu komputerowego, oprogramowania, a także śledzenie zgłoszeń wsparcia technicznego i zarządzanie nimi. Jego modułowa struktura pozwala na dostosowanie do specyficznych potrzeb organizacji, wspierając zarządzanie licencjami, kontraktami i budżetem IT. GLPI jest zgodne z praktykami ITIL, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla firm poszukujących efektywnego i elastycznego systemu zarządzania IT.

 

“Nawiązanie współpracy Hawatel z Teclib otwiera przed naszymi klientami nowe horyzonty w zakresie zarządzania IT. Dzięki temu partnerstwu możemy oferować jeszcze bardziej zaawansowane i spersonalizowane rozwiązania ITSM oparte na platformie GLPI. Ta współpraca to gwarancja dostarczania innowacyjnych i skalowalnych rozwiązań, dostosowanych do dynamicznie zmieniających się potrzeb rynku IT,” powiedział Przemysław Mantaj, wiceprezes zarządu Hawatel Sp. z o.o. 

 

“Ostatnio zawarta umowa partnerska z TECLIB stanowi istotny krok w strategii naszej firmy, zmierzającej do oferowania wszechstronnych usług w zakresie implementacji narzędzi do zarządzania incydentami i problemami oraz zasobami w IT. To partnerstwo otwiera nam nowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, precyzyjnie dopasowanych do unikalnych wymagań naszych klientów. Dzięki tej współpracy nasz zakres usług został znacząco poszerzony,” dodał Daniel Iwaniuk, prezes zarządu Hawatel Sp. z o.o.

 

Teclib logo

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat GLPI? Skontaktuj się z nami!

Sprawdź również:

GLPI by Teclib, Hawatel

Blog | 31 stycznia 2024

Zalety GLPI. Porównujemy GLPI z konkurencją

Pozostańmy w kontakcie.

Dołącz do naszego newslettera! Przesyłamy ciekawe treści ze świata IT.