Card image cap

Izba Gospodarki Elektronicznej to organizacja, która działa na rzecz firm związanych z rynkiem cyfrowym w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem branży e-commerce. Jej celem jest rozwój branży cyfrowej poprzez współpracę, wymianę wiedzy oraz reprezentowanie wspólnych interesów firm.

Hawatel, przystępując do Izby, chce podzielić się swoim doświadczeniem w zakresie dobrych praktyk związanych z infrastrukturą IT, szczególnie w zakresie utrzymywania serwerów, optymalizacji infrastruktury informatycznej sklepu internetowego, oraz cyberbezpieczeństwa. 

Przystąpienie do Izby to także okazja do zwiększenia widoczności marki Hawatel i pozycji na rynku poprzez udział w wydarzeniach organizowanych przez Izbę oraz współpracę z innymi firmami.

“Cieszymy się z dołączenia do Izby. Zyskamy duże możliwości rozwoju, wśród których jedną z ważniejszych jest wymiana doświadczeń z innymi firmami oraz uczestnictwo w ciekawych, branżowych wydarzeniach. Izba jest środowiskiem wyznaczającym trendy e-commerce, dlatego mamy nadzieję, że członkostwo w niej pozwoli nam na jeszcze lepsze zrozumienie potrzeb klientów, a tym samym na rozwój naszych usług zgodnie z ich oczekiwaniami. Naszym celem jest stałe udoskonalanie naszych rozwiązań, by spełniać oczekiwania rynku oraz zapewnić bezpieczeństwo naszym klientom. Współpraca z Izbą Gospodarki Elektronicznej to dla nas kolejny krok w tym kierunku,” powiedział Daniel Iwaniuk, prezes zarządu Hawatel Sp. z o.o. 

Hawatel Izba Gospodarki Elektronicznej

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.