Card image cap

Z radością informujemy o aktualizacji naszego partnerstwa z Zabbix do statusu Certified Partner. Zabbix to jedno z lepszych na świecie narzędzi służących do monitorowania infrastruktury IT.

Hawatel jest partnerem Zabbix już od kilku lat i wykazał się silnym zaangażowaniem w świadczenie wysokiej jakości usług i rozwiązań opartych na technologii Zabbix. Aktualizacja do statusu Certified Partner jest uznaniem doświadczenia Hawatel w realizacji udanych projektów Zabbix.

Jako Certified Partner, Hawatel będzie mieć dostęp do wyłącznych zasobów i wsparcia od Zabbix, co pozwoli nam jeszcze bardziej wartościowo wspierać klientów. Otworzą się przed nami również nowe możliwości w zakresie współpracy marketingowej. 

“Jesteśmy dumni z aktualizacji naszego partnerstwa z Zabbix do statusu Certified Partner. To uznanie jest świadectwem naszej wiedzy i możliwości realizacji dużych projektów Zabbix oraz naszego zaangażowania w świadczenie wysokiej jakości rozwiązań i usług”, powiedział Daniel Iwaniuk, prezes zarządu Hawatel. 

zabbix certified partner hawatel

Chcesz dowiedzieć się więcej o wdrożeniu Zabbix? Porozmawiajmy!

Sprawdź również jeden z naszych poprzednich artykułów. Pisaliśmy m.in. o tym, czy Zabbix jest rozwiązaniem dla dużych firm.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.