Witaj na blogu Hawatel.

2 lutego 2023 | Monitorowanie / Ogólne / Zarządzanie Infrastrukturą

Hawatel certyfikowanym partnerem Zabbix!

Z radością informujemy o aktualizacji naszego partnerstwa z Zabbix do statusu Certified Partner. Zabbix to jedno z lepszych na świecie narzędzi służących do monitorowania infrastruktury IT.

 

Hawatel jest partnerem Zabbix już od kilku lat i wykazał się silnym zaangażowaniem w świadczenie wysokiej jakości usług i rozwiązań opartych na technologii Zabbix. Aktualizacja do statusu Certified Partner jest uznaniem doświadczenia Hawatel w realizacji udanych projektów Zabbix.

 

Jako Certified Partner, Hawatel będzie mieć dostęp do wyłącznych zasobów i wsparcia od Zabbix, co pozwoli nam jeszcze bardziej wartościowo wspierać klientów. Otworzą się przed nami również nowe możliwości w zakresie współpracy marketingowej. 

 

“Jesteśmy dumni z aktualizacji naszego partnerstwa z Zabbix do statusu Certified Partner. To uznanie jest świadectwem naszej wiedzy i możliwości realizacji dużych projektów Zabbix oraz naszego zaangażowania w świadczenie wysokiej jakości rozwiązań i usług”, powiedział Daniel Iwaniuk, prezes zarządu Hawatel.

 

Zabbix partner logo

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o wdrożeniu Zabbix? Porozmawiajmy!

 

Sprawdź również jeden z naszych poprzednich artykułów. Pisaliśmy m.in. o tym, czy Zabbix jest rozwiązaniem dla dużych firm.

 

Pozostańmy w kontakcie.

Dołącz do naszego newslettera! Przesyłamy ciekawe treści ze świata IT.