Projektujemy, analizujemy, kodujemy, wdrażamy

Rozwiązania spełniające biznesowe potrzeby naszych Klientów

Nasza Filozofia

Hawatel jest tworzony przez ludzi z pasją, zaangażowaniem w pracę i głęboką wiarą w słuszność stwierdzenia, że ​​„najlepszym sposobem na przewidzenie przyszłości jest jej stworzenie” - Peter Drucker.

Korzystamy z prostego i skutecznego modelu biznesowego, który całkowicie koncentruje się na zaspokajaniu potrzeb biznesowych naszych Klientów z korzyściami dla obu stron (zasada win-win).

Wiemy, jak ważny i cenny jest czas naszych Klientów, dlatego zawsze staramy się pracować wydajnie i elastycznie, aby ich cele były realizowane płynnie i terminowo.

Projektujemy, analizujemy, kodujemy, wdrażamy rozwiązania spełniające biznesowe potrzeby naszych Klientów.

Wierzymy, że pracownicy firmy są najcenniejszą wartością. Dzięki nim jesteśmy w stanie zapewnić usługę na najwyższej jakości. Dlatego oprócz wiedzy cenimy również:

Komunikacja Solidność Zespół Efektywność Zaangażowanie Wizjonerstwo Niezawodność Jakość
1

Świetne produkty

Nasz główny cel to dostarczać Klientom najlepsze rozwiązania i usługi. Bazujemy na naszym doświadczeniu i własnych kompetencjach. Wkładamy w każdy projekt to co najlepsze.

Nie zajmujemy się wszystkim

Realizujemy zadania, w których się specjalizujemy. Dlatego wytwarzane produkty i świadczone usługi charakteryzują się najwyższą jakością.

2
3

Ciągłe dążenie do sukcesu

Sukces to zrealizowany projekt na czas z zachowaniem odpowiedniej jakości i budżetu. Dla nas każdy projekt, każde zamówienie jest jak przedsięwzięcie, w którym zawsze dążymy do osiągnięcia pełnej satysfakcji Klienta.

Szybka reakcja na zmiany

Zdajemy sobie sprawę, że dynamika rynku IT może wznieść biznes na wyżyny ale także doprowadzić do upadku. Naszym celem jest reagowanie na zmiany i pomaganie naszym Klientom w dostosowaniu się do oczekiwań rynku w szerokim znaczeniu.

4

Poznaj twórców firmy Hawatel

Daniel Iwaniuk

Daniel Iwaniuk

Współzałożyciel

Entuzjasta automatyzacji, nowych technologi oraz podejścia Lean Startup. Doświadczony specjalista z obszarów Dev&Ops.

Przemysław Mantaj

Przemyslaw Mantaj

Współzałożyciel

Pasjonat nowych inicjatyw i pomysłów. Specjalista z obszaru monitorowania infrastruktury IT oraz technologii wirtualizacji aplikacji i desktopów.

Czy podobają Ci się nasze projekty?

Opowiedz nam o swoim pomyśle!

skontaktuj się z nami