O nas

Hawatel to polska firma IT, zajmująca się zarządzaniem infrastrukturą IT oraz jej projektowaniem, integracjami o dużym stopniu skomplikowania, a także tworzeniem i rozwijaniem oprogramowania.

1

Hawatel w kilku słowach

W naszej firmie pracują doświadczeni inżynierowie i programiści, którzy wiedzą, że sukces Klientów jest również naszym sukcesem. Hawatel powstał w 2015 roku i od tego czasu jest kierowany przez założycieli i właścicieli - Daniela Iwaniuka, prezesa zarządu oraz Przemysława Mantaja, wiceprezesa zarządu.

2

Nasze wartości

Hawatel jest tworzony przez ludzi z pasją, zaangażowaniem w pracę i głęboką wiarą w słuszność stwierdzenia Petera Druckera, że ​​„najlepszym sposobem na przewidzenie przyszłości jest jej stworzenie”.

3

Świetne produkty

Nasz główny cel to dostarczać Klientom najlepsze rozwiązania i usługi. Bazujemy na naszym doświadczeniu i własnych kompetencjach. Wkładamy w każdy projekt to co najlepsze.

4

Nie zajmujemy się wszystkim

Realizujemy zadania, w których się specjalizujemy. Dlatego wytwarzane produkty i świadczone usługi charakteryzują się najwyższą jakością.

5

Ciągłe dążenie do sukcesu

Sukces to zrealizowany projekt na czas z zachowaniem odpowiedniej jakości i budżetu. Dla nas każdy projekt, każde zamówienie jest jak przedsięwzięcie, w którym zawsze dążymy do osiągnięcia pełnej satysfakcji Klienta.

6

Szybka reakcja na zmiany

Zdajemy sobie sprawę, że dynamika rynku IT może wznieść biznes na wyżyny ale także doprowadzić do upadku. Naszym celem jest reagowanie na zmiany i pomaganie naszym Klientom w dostosowaniu się do oczekiwań rynku w szerokim znaczeniu.

giuseppe-famiani-unsplash.png

Poznaj twórców firmy Hawatel

Daniel Iwaniuk Hawatel

Daniel Iwaniuk

Współzałożyciel

Entuzjasta automatyzacji, nowych technologi oraz podejścia Lean Startup. Doświadczony specjalista z obszarów Dev&Ops.

Przemysław Mantaj

Przemysław Mantaj

Współzałożyciel

Pasjonat nowych inicjatyw i pomysłów. Specjalista z obszaru monitorowania infrastruktury IT oraz technologii wirtualizacji aplikacji i desktopów.

Chcesz z nami pracować?

Tworzymy miejsca pracy dla wyspecjalizowanych profesjonalistów IT. Prześlij nam swoje CV i dołącz do zespołu Hawatel!

peace-guy.png

Specjalista ELK

B2B/Umowa zlecenie

Zobacz ofertę

Pozostańmy w kontakcie.

Dołącz do naszego newslettera! Przesyłamy ciekawe treści ze świata IT.