Konsultacje i outsourcing IT

Oferowane portfolio usług z zakresu programowania oraz zarządzania infrastrukturą IT uzupełniamy o pełne, kompleksowe doradztwo strategiczne i operacyjne. Długoletnia współpraca z sektorem prywatnym i publicznym umożliwiła naszej firmie wypracowanie właściwych, efektywnych wzorców wdrażania rozwiązań informatycznych w biznesie. Nasi eksperci pomogą wybrać i dostosować usługi oraz rozwiązania do indywidualnych potrzeb. Opierając działania na różnych modelach współpracy, jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom Klienta. Dostarczamy produkty oraz specjalistyczną wiedzę w sposób produktywny i opłacalny.

Zobacz projekty
Hawatel konsultacje i outsourcing IT

Outsourcing usług IT:

 

Hawatel oferuje outsourcing usług IT, co oznacza, że możesz zatrudnić nas jako firmę zewnętrzną do całości lub części projektu. Dzięki temu możesz skoncentrować się na swoim biznesie, podczas gdy my zajmiemy się obszarami technologicznymi.

 

Doradztwo:

 

Nasi eksperci IT służą profesjonalnym doradztwem, pomagając w podejmowaniu kluczowych decyzji technologicznych. Nasze doradztwo opiera się na analizie potrzeb i celów biznesowych, aby dostarczyć najlepsze rozwiązania.

 

Body leasing:

 

Oferujemy również elastyczne rozwiązanie body leasingu, który pozwala na wynajęcie naszych specjalistów IT na określony okres. Dzięki temu możesz wzmocnić swoją kadrę IT w zależności od bieżących potrzeb projektowych.

 

Wsparcie techniczne:

 

Nasze usługi wsparcia technicznego zapewniają rozwiązanie wszelkich problemów technicznych, z którymi możesz się spotkać. Nasz zespół zrobi wszystko, aby zapewnić Ci nieprzerwane działanie Twoich systemów.

 

Opracowanie i rozwój strategii IT:

 

Zastanawiasz się nad wieloletnim podejściem nowych technologii? Pomożemy Ci opracować i rozwijać strategię IT, która będzie zgodna z Twoimi celami biznesowymi. Nasze podejście skupia się na identyfikowaniu nowych możliwości technologicznych i dostarczaniu planów działania.

 

Szkolenia:

 

Organizujemy szkolenia dla zespołów IT. Podnieś z nami kwalifikacje Twojego zespołu! 

Zobacz, co potrafią nasi specjaliści!

Woman working in a call centr

Optymalizacja działania VoIP na środowisku Citrix VDI

Rozwiązanie zostało stworzone dla jednej z czołowych firm telekomunikacyjnych aby móc zwirtualizować środowisko pracy zespołu Call Center.

Online shopping

Audyt i wdrożenie mechanizmów bezpieczeństwa e-commerce

Klient posiadający kilka platform e-commerce był narażony na cykliczne cyberataki, które niosły ogromne zagrożenie dla biznesu Klienta oraz użytkowników korzystających z serwisów.

paying using mobile phone

Wdrożenie Zabbix w sieci sklepów sprzedaży detalicznej

Hawatel współpracuje z wieloma ogólnopolskimi firmami. Jedną z nich jest marka oferująca sprzęt elektroniczny i powiązane akcesoria. Projekt, który wspólnie wykonaliśmy to wdrożenie Zabbix.

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach, zapytać o pracę lub zadać pytanie techniczne? Jesteś w dobrym miejscu!