Usługi programistyczne

Najlepsze produkty to proste rozwiązania. Takie przekonanie pozwala nam tworzyć optymalne aplikacje informatyczne dla Klientów z różnych części świata. Naszą pracę cechuje zwinne podejście do prowadzenia projektów. Agile, Kanban i Scrum to metodyki, które towarzyszą nam w codziennej pracy. Kierownicy projektów są ekspertami w tych dziedzinach. Nasz doświadczony zespół inżynierów dostarcza rozwiązania informatyczne w oparciu o języki niskiego i wysokiego poziomu, tworząc nowoczesne systemy oparte o innowacyjną architekturę rozproszoną. Korzystając ze znanych framework’ów i rozwiązań “open source” nasze zespoły tworzą produkty dostosowane do potrzeb każdego Klienta.

Zobacz projekty
Hawatel usługi programistyczne

Tworzenie i rozwój oprogramowania (aplikacje webowe i mobilne):


Nasza firma oferuje tworzenie i rozwój aplikacji webowych i mobilnych. Specjalizujemy się w nowoczesnych rozwiązaniach w zakresie oprogramowania, które są doskonale dopasowane do unikalnych potrzeb biznesowych. Dzięki naszym doświadczonym programistom i inżynierom możemy stworzyć oprogramowanie, które będzie działać dokładnie tak, jak tego chcesz. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowej aplikacji, systemu zarządzania czy narzędzia do automatyzacji procesów, nasza firma jest gotowa, by spełnić Twoje oczekiwania.


Integracje oprogramowania:


Nasza specjalność to łączenie różnych systemów i aplikacji w jedną spójną całość. Dzięki naszym usługom integracji oprogramowania, możesz zoptymalizować i usprawnić swoje procesy biznesowe. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz integracji systemów CRM, e-commerce czy księgowości, jesteśmy gotowi, by niezawodnie i bezpiecznie zintegrować Twoje narzędzia codziennej pracy. 


Testy QA (Quality Assurance):


Jakość oprogramowania to nasz priorytet. Nasz profesjonalny zespół gwarantuje, że każde rozwiązanie, które dostarczamy, jest wolne od błędów i będzie działać zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Przeprowadzamy kompleksowe testy, aby upewnić się, że Twoje oprogramowanie jest niezawodne i gotowe do działania.


Optymalizacja:


Czy Twoje obecne rozwiązanie jest wystarczająco wydajne i konkurencyjne? Nasza firma oferuje usługi optymalizacji, które poprawią wydajność Twojego oprogramowania. Dzięki optymalizacji kodu, bazy danych i infrastruktury, osiągniesz lepsze wyniki i zminimalizujesz koszty operacyjne.

Case Studies

Online shopping

Audyt i wdrożenie mechanizmów bezpieczeństwa e-commerce

Klient posiadający kilka platform e-commerce był narażony na cykliczne cyberataki, które niosły ogromne zagrożenie dla biznesu Klienta oraz użytkowników korzystających z serwisów.

kobieta pracujaca w call center

Projekt i wdrożenie kompleksowego monitoringu na platformie Zabbix

Klient z branży call center, posiadający jedną z największych farm wirtualnych desktopów w Polsce potrzebował wdrożenia kompleksowego systemu monitoringu.

applications in mobile phone

Opracowanie i implementacja platformy do testów regresyjnych WWW

Projekt wykonany dla Klienta, który potrzebował dedykowanej platformy do wykonywania testów regresyjnych swojej kluczowej aplikacji. Zaprojektowaliśmy i zaimplementowaliśmy platformę od podstaw.

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach, zapytać o pracę lub zadać pytanie techniczne? Jesteś w dobrym miejscu!