Zarządzanie infrastrukturą IT

Monitoring i diagnostyka serwerów to bardzo istotna część zarządzania infrastrukturą IT. Zapewniamy stałą, profesjonalną administrację, utrzymanie oraz zarządzanie środowiskiem serwerowym, a także proaktywne reagowanie na zachodzące w niej zmiany. Aktywnie podchodzimy do zarządzania serwerami w modelu cloud z pełną usługą migracji. Przynosi to korzyści w postaci obniżenia kosztów infrastruktury oraz eliminuje potrzebę zatrudnienia dodatkowych administratorów sieci i urządzeń. Mamy doświadczenie we współpracy z dużymi organizacjami klasy Enterprise, jak również z innowacyjnymi przedsiębiorstwami z sektora startup’owego. Zapewniamy ciągłość w funkcjonowaniu serwerów (tryb 24/7), wykonywanie audytów oraz optymalizację infrastruktury, zgodnie z wewnętrzną polityką bezpieczeństwa Klienta oraz zgodnie z własnymi standardami.

Zobacz projekty
Hawatel zarządzanie infrastrukturą IT

Wdrożenia platform monitorowania:
 

Hawatel oferuje wdrożenia platform monitorowania infrastruktury IT, w szczególności systemu Zabbix. Nasze wieloletnie doświadczenie i status certyfikowanego partnera daje nam możliwość wdrażania Zabbix w najbardziej wymagajacych środowiskach.

 

Migracje i integracje:

 

Nasze usługi obejmują bezproblemowe migracje i integracje systemów, co pozwala na płynne działanie Twojego biznesu. Dzięki nam możesz łatwo łączyć różne aplikacje i narzędzia w jedną spójną całość.

 

Wdrożenia i konfiguracje:

 

Przygotowujemy Twoje systemy do działania, dostosowując je do Twoich unikalnych potrzeb. Nasze wdrożenia i konfiguracje gwarantują efektywne wykorzystanie technologii.

 

Wsparcie systemów 24/7:
 

Wspieramy systemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. 

 

Audyt i optymalizacja:

 

Nasi eksperci przeprowadzają dokładne audyty Twojej infrastruktury, identyfikując obszary do optymalizacji. Dzięki temu osiągniesz lepszą wydajność i obniżysz koszty operacyjne.

 

Wirtualizacja infrastruktury IT:

 

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi wirtualizacji infrastruktury IT, które pozwalają na wydajne i elastyczne zarządzanie zasobami komputerowymi. Dzięki wirtualizacji, możesz zoptymalizować wykorzystanie sprzętu, oszczędzając jednocześnie na kosztach operacyjnych.

 

Usługi DevOps:

 

Wprowadzamy koncepcje i praktyki DevOps, które zwiększają efektywność procesów rozwoju i wdrażania oprogramowania. Nasza firma pomoże Ci automatyzować procesy i skrócić cykl dostarczania aplikacji.

 

Cyberbezpieczeństwo:

 

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa, chroniąc dane i infrastrukturę IT przed zagrożeniami. Nasze usługi pomogą Ci utrzymać bezpieczne środowisko IT.

 

Chmura publiczna:

 

Pomożemy Ci przenieść lub rozwinąć Twoją infrastrukturę w chmurze publicznej, co zapewni skalowalność i elastyczność. Świadczymy zaawansowane usługi chmurowe, dzięki którym osiągniesz lepszą efektywność i podniesiesz konkurencyjność w firmie.

Case Studies

Online shopping

Audyt i wdrożenie mechanizmów bezpieczeństwa e-commerce

Klient posiadający kilka platform e-commerce był narażony na cykliczne cyberataki, które niosły ogromne zagrożenie dla biznesu Klienta oraz użytkowników korzystających z serwisów.

Woman working at home

Wdrożenie Citrix Virtual Apps & Desktop w podmiocie administracji publicznej

Zlecenie zrealizowane dla podmiotu administracji publicznej pozwoliło na zwiększenie bezpieczeństwa danych przetwarzanych w organizacji, szczególnie w kontekście pracy zdalnej.

paying using mobile phone

Wdrożenie Zabbix w sieci sklepów sprzedaży detalicznej

Hawatel współpracuje z wieloma ogólnopolskimi firmami. Jedną z nich jest marka oferująca sprzęt elektroniczny i powiązane akcesoria. Projekt, który wspólnie wykonaliśmy to wdrożenie Zabbix.

Cameras monitoring

Projekt i wdrożenie kompleksowego monitoringu na platformie Zabbix

Klient posiadający jedną z największych farm wirtualnych desktopów w Polsce potrzebował wdrożenia kompleksowego systemu monitoringu.

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach, zapytać o pracę lub zadać pytanie techniczne? Jesteś w dobrym miejscu!